Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství objednávek musíme dočasně omezit maloobchodní objednávky pod 10kg/5000Kč. Pokud máte zájem o velkoobchodní objednávku, neváhejte nám zaslat poptávku na info@prazskykafe.cz.

Proč se nadýchaná crema po pár vteřinách vytrácí?

Neexistuje jednodruhová káva, která by nahradila správně připravenou kávovou směs. Nemluvíme o směsi robusty s arabikou, ale o směsi několika výběrových arabik.
 
Taková směs má široký profil vhodných antioxidačních látek a celou škálu aromatických terpenů. Nemluvě o tom, že je směs čerstvější až o několik týdnů.
 
Když si upražíte samotnou Kolumbijskou Bucaramangu, velmi oblíbenou aromatickou a plnou kávu, necháte ji dva týdny zavřenou uvnitř pytlíku s jednocestným ventilem při pokojové teplotě, chudáčka zkřehne, na mlýnku pak nechává stopy a její nadýchaná crema se po několika sekundách.
 
Teď si zkuste ke Kolumbiji přihodit pár obřích zrn maragogipu, tak jak je přidáváme do Arabica Special.  Pěna najednou vydrží, chuť je neustále plná a příjemná a dokonce díky vysokému obsahu terpenů z maragogipu se vůně ještě zintenzivní.
 
Arabica Special je vhodná pro jakoukoli přípravu. Doporučujeme ji hlavně ráno, její zmysluplná chuť i stimulační účinky Vás skvěle naladí na celý den.
 espresso-5815750_960_720
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz